Vývoj na míru
Webová aplikace
Technikálie nechejte na nás
Postaráme se vám o vývoj i následný provoz aplikace.
Mám zájem
Ukázková reference
Od prodej vstupenek,
po vlastní video portál.
Prodej vstupenek, vlastní video portál, vizuální editor obsahu, rezervační formuláře, CRM, web přizpůsobený pro osoby bez zraku a další.
Městská divadla pražská představují skvělé místo pro všechny, kdo mají rádi divadlo a kulturu. Na jejich webových stránkách si můžete pohodlně koupit vstupenky na různá představení, a dokonce i zorganizovat výlet pro školní třídy. Je to snadný způsob, jak se dostat k bohaté nabídce živých vystoupení.

Pro ty, kteří upřednostňují sledování z pohodlí domova, nabízí divadla MDPlay, což je video portál s exkluzivním obsahem. Kromě toho zde najdete i platformu pro podcasty, kde můžete poslouchat zajímavé rozhovory a záznamy z představení. Je to skvělý způsob, jak být stále v kontaktu s divadelním světem, i když jste na cestách nebo doma.

Navíc, na e-shopu divadla si můžete vybrat z řady originálních suvenýrů, které připomenou nezapomenutelné chvíle strávené u představení. A protože web je přizpůsoben i pro slepé a slabozraké, nikdo nepřijde o možnost užívat si kulturu naplno.
Klient
Patří mezi největší česká činoherní divadla
působící na třech scénách
Městská divadla pražská (zkratka MDP) vznikla v roce 1929 tak, že k původnímu městskému Divadlu na Vinohradech byla organizačně přičleněna nová scéna Komorního divadla v Hybernské ulici.
Současná podoba Městských divadel pražských pochází z roku 1950, tehdy vznikla spojením několika pražských divadel. Ke Komornímu divadlu bylo připojeno Nové veseloherní divadlo (ve Stýblově pasáži na Václavském náměstí), které bylo přejmenováno na Divadlo Komedie. V roce 1954 se pak přestěhovalo do bývalého paláce Báňské a hutní společnosti na rohu Jungmannovy a Lazarské ulice.
Naše práce
Další realizované webové aplikace
Nedělali jsme jen Městská divadla pražská, podívejte se na další naše webové aplikace.
Přijďte k nám na kafe
Seznámíme se, představíte nám vaše potřeby, najdeme spolu řešení.
Můžeme se potkat u nás, u vás, v kavárně, či online.
Domluvit schůzku