Naše služby

Navrhujeme a realizujeme úspěšné webové stránky různých velikostí a kategorií, které umíme stavět nad jednotným řešením redakčního systému (aplikace pro správu obsahu, tzv. CMS).

Konzultační činnost

Každé úspěšné řešení vyžaduje nejprve kvalitní analýzu. Jsme tým odborníků, který vám pomůže definovat cíle, vymyslet řešení a navrhnout postup realizace.


Microsites

Malé (často jednostránkové) prezentace dávají lépe vyniknout speciálním a obchodně významným produktům. Tyto stránky vedle vlastních produktů obvykle komunikují soutěže, různé promo služby a umožňují lépe cílit na určitou cílovou skupinu.

Produktové prezentace

Webové stránky prodávající produkt nebo skupinu příbuzných produktů.
Řadíme sem především elektronické katalogy, či produktové databáze. Prezentace jsou často provázány s elektronickými obchody.

Korporátní prezentace

Prezentace společnosti zaměřená na představení organizace a jejího portfolia.
Měla by nabízet přehledně strukturované informace pro všechny cílové skupiny (např. od zákazníků po investory).

E-shopy (obecně B2B/B2C řešení)

Řešení pro on-line obchodování. Elektronické obchody pro maloobchodní či velkoobchodní prodeje různých kategorií výrobků a možností komunikace s účetními programy.

Webové aplikace

Moderní webové stránky se již neobejdou bez interakce s uživatelem, která bývá zajištěna některým ze specializovaných informačních systémů.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.