Všechny články

Karanténa Nový pohled Změna

Co vám karanténa dala, vzala?

Říká se, že jedenadvacet dní v řadě za sebou stačí k tomu, aby si člověk osvojil nějaký nový návyk. Třeba začal běhat, meditovat, psát si deník, dělat doma s rodinou council... Co jste se za tu dobu naučili vy? Co jste si osvojili za nový návyk? Jakým novým jste nahradili nějaký starý zvyk?
Narozeniny 15 let Spojme.cz Home office

Jsme digitální firma proto slavíme online!

Dnešním dnem slaví Nux 15 let a my máme radost, proto jsme se sešli pěkně u kamery. Náčelník Radek pronesl pár hezkých slov a doufejme, že nás čeká minimálně dalších krásných 15 let a to hlavně díky vám. Děkujeme.
Homeoffice Spolupráce odkudkoliv spojme.cz

Máme pro vás novou službu na práci z domova.

Spojte svůj tým z domova, na spojme.cz! Implementujeme open-source aplikace, jejichž cena není vázána na počet aktivních uživatelů. Pomůžeme vám s videokonferencí, online chatem, i s kancelářským balíkem. Tvořte, bezpečně ukládejte a sdílejte firemní i soukromá data. Neváhejte a ozvěte se nám, spolu to vymyslíme řešení šité na míru.
E-learning Design Vzdělávací portál

Spouštíme velký e-learningový portál Wella.

Redesignovaný web studiowellapraha.cz je na světě. Příští týden půjde do ostrého provozu i vzdělávací sekce. Zde si budou moci partneři zakoupit kurzy s videoobsahem a následným osobním kurzem v sídle Welly. Postrali jsme se o notifikační systém, propojení s účetním softwarem Jste zvědaví jak se nám to povedlo?
Cirkulační pila For Wood PK Realizace

Náš klient PK Realizace, prezentuje revoluční cirkulárku na veletrhu For Wood.

Přijďte se podívat na revoluční cirkulárku na veletrh For Wood. Cirkulační pila je vybavená revoluční technologií, která dokáže zastavit pilu, která přijde do kontaktu s prstem. Na video, jak pila funguje, se můžete podívat zde. Neváhejte a vyražte na veletrh ve dnech 6-8.2. 2020 v Letňanech.
Děkujeme Web developers Oslava

Děkujeme vám, našim věrným klientům za celý rok 2019.

Rok 2019 byl skvělý, spustili jsme spoustu nový webů, které přináší užitek vám a vašim klientům. Zpracovali jsme pro vás 1053 požadavků. Celý náš tým vám přeje mnoho úspěchů do nového roku. Děkujeme za vaši přízeň.
Projekt Web

Je to nový rok, přijdou i nové projekty?

Nadšeně čekáme s jakými zajímavými projekty za námi přijdete. Co skvělého spolu zase vytvoříme? Máte nápad, nebo se zamýšlíte nad redesignem starého webu? Napište nám, jsme tu pro vás!
Příroda Praha 2020

Novoroční Praha - video mapping nebo ohňostroj?

Byli jste se podívat na novoroční video mapping? Nám se tato vizuální podívaná líbila mnohem více než ohňostroj. Tato forma je ohleduplná k životnímu prostředí, lidem a zvířatům. V neposlední řadě je moderní po celém světě. Jaký máte názor vy?
10 let

Rok se s rokem sešel a pak dalších 8 let.

Jedna z našich židlí oslavila neuvěřitelných 10 let.
Tipnete si, která to byla?

Děkujeme, jsi nám inspirací!
tip

Únikovka, která stojí za to!

V popisu stojí "Getaway Prague jsou 2 únikové hry umístěné v tajuplném prostředí krytu civilní obrany, které Vás naplní adrenalinem, přinutí přemýšlet a vybudí k nevídaným...".

Tak pod toto se podepíšeme!
Děkujeme za zážitek na který se nezapomíná!
Otevřít v novém okně:
https://www.gtwy.cz/
chvilka poezie

Jaká byla nadílka u vás?

U nás tu vypukli skladatelské "matche",
o které ucházel se ten,
jež má rád zaoblené pomeranče!

Pokud by jste měli zájem o výsledky našeho klání, napište si o ně na info@nux.cz.
energy coffee hot

Zastavte se u nás na kávu

Díky předčasné nadílce nás klienti s uzavřenou servisní smlouvou mohou zastihnout taktéž v noci.

Kancelářské fórky

Nudíte se v práci, někdo Vás naštval? Máme pro vás tip, jak se pobavit, v horším případě někomu zničit klávesnici. Vyměňte kolegovi písmenko M za N a sledujte za jak dlouho si toho všimne.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.